nawigacja
Logo BIP
kartki
Agencja Rozwoju Mazowsza
Muzem Mazowsza Zachodniego Serwis Dziennika Ustaw Serwis Monitora Polskiego Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Gesipussa Żyroskop - wyższa jakość informacji Udział Stanisława Papczyńskiego w ocaleniu Polski i chrześcijańskiej Europy Więcej informacji

Puszcza Mariańska, dnia 21.11.2014r.

D.041.1.2.2014

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 Gmina Puszcza Mariańska zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty cenowej na wykonanie, dostawę i montaż 5 „witaczy” zgodnie z poniższą specyfikacją:

Specyfikacja witacza:
- ekspozycja witaczy dwustronna;
- forma witacza: pylon profilowany łukowato;
- Witacze wykonane na bazie konstrukcji stalowej z kształtowników stalowych stężonych ze sobą poprzecznie, pomalowanych proszkowo lub zabezpieczonych ochronną powłoką antykorozyjną.
- Wymiar słupa nośnego: szer. min. 90 cm, wys. min. 300 cm, grub. min. 20 cm.
- Poszycie słupa wykonane z blach ocynkowanych grubość 1 mm, profilowanych łukowato.
- kolor poszycia nadawany poprzez oklejanie wysokojakościowymi foliami winylowymi.
- Boczne krawędzie wykonane ozdobnym ceownikiem.
- Kotwienie elementów ukryte, zapewniające bezpieczeństwo, brak ostrych krawędzi, precyzyjne dopasowanie elementów
- Całość zakotwiona do podziemnego betonowego kesonu, spełniającego wymogi prawa budowlanego oraz zapewniającego stabilność konstrukcji.
- całość witacza pokryta lakierem UV i antygraffiti.
- grafika wykonana z folii odblaskowych.
- treści do umieszczenia na słupie nośnym: (herb gminy, napis „Gmina Puszcza Mariańska wita”, adres strony internetowej: www.puszcza-marianska.pl, informacja o miejscach które warto odwiedzić: „Zabytkowe kościoły na terenie gminy, Bolimowski Park Krajobrazowy , Obszary Natura 2000 , Pozostałości po walkach powstańczych i wojennych (mogiły i pomniki) , szlaki turystyczne”, informacja o dofinansowaniu „(Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Projekt „Oznakowanie Gminy Puszcza Mariańska- Witacze”, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 – LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 + Loga: UNII , LEADER, PROW, LGD)”, informacja o siedzibie Urzędu Gminy Puszcza Mariańska.

Termin wykonania zamówienia - 31.12.2014 r. .

Wykonawca zobowiązany jest uzyskać zgodę Zarządcy dróg na zajecie pasa drogowego w celu zamontowania witaczy w pasie drogowym.

Osoba do kontaktu Pani Justyna Sobczak, tel.: 46/831-81-51, 46/831-81-69 wew. 23.

Oferty proszę przesłać na adres mailowy: drogi@puszcza-marianska.pl lub urzad@puszcza-marianska.pl , w terminie do dnia 01.12.2014r.

Wójt Gminy
Michał Staniak

 

Załączniki

 
Odwiedziło nas już 45253058 osób.