nawigacja
Logo BIP
kartki
Agencja Rozwoju Mazowsza
Muzem Mazowsza Zachodniego Serwis Dziennika Ustaw Serwis Monitora Polskiego Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Więcej informacji Gesipussa Żyroskop - wyższa jakość informacji Udział Stanisława Papczyńskiego w ocaleniu Polski i chrześcijańskiej Europy Więcej informacji

Sołectwa

WYKAZ JEDNOSTEK POMOCNICZYCH GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA NA DZIEŃ

 

Lp.

Nazwa Sołectwa

Wykaz wsi wchodzących w skład Sołectwa

Imię i nazwisko Sołtysa

Adres zamieszkania Sołtysa

Numer telefonu Sołtysa

Skład Rady Sołeckiej

1.

ALEKSANDRIA

Aleksandria

 

 

Jan Sielski

 

 

Aleksandria 5

831-90-59   603-284-318,     695-802-252

1. Krystyna Barańska

2.  Andrzej Sielski

3.  Ryszard Skurzewski

2.

BARTNIKI

Bartniki,

Maria Bobrowska

 

Ul. Miodowa 141

Bartniki

831-02-27

1.Barbara Jagielska

2. Krystyna Kozłowska

3.Henryk Świeca

3.

BEDNARY

Bednary

Roman Filipek

 

Bednary 23 A

831-90-96

1. Leszek Słupski

2.  Zofia Sitkiewicz

3.  Zdzisław Nicowski

4.

BIERNIK

Biernik, Zadworze, Wilczynek, Wygoda

Włodzimierz Domagała

 

Wygoda ul. Woskowa 26

608-471-948

1. Krystyna Góralska

2.  Paweł Cichocki

3. Bożena Wrzosek

5.

BUDY ZAKLASZTORNE

Budy Zaklasztorne z wył. Nr. 84-88

Niewiadomska Grażyna

 

Ul. Mazowiecka 131

Budy Zaklasztorne

831-00-24

1. Małgorzata    Grobelna

2.  Elżbieta Czugała

3.  Leszek Mioduszewski

6.

DŁUGOKĄTY

Długokąty-nr. 1-41, Budy Kałki

Anna Mańkowska

Długokąty 20

831-86-42

1. Jan Krakowiak

2.  Elżbieta Śledź

3.  Barbara Góral

7.

GÓRKI

Górki

Teresa Matysiak

 

Górki 20 A

831-95-07

1. Zbigniew Sidlarewicz

2.  Andrzej Puchała

3. Barbara Puchała

8.

GRABINA RADZIWIŁŁOWSKA

Grabina Radziwi.

Joanna Lis

 

Grabina ul. Kolejowa 17

831-02- 42

508-555-670

1.  Stefania Szewczyk

2.  Anna Gałka

3.  Ryszard Deliga

9.

HUTA PARTACKA

Huta Partacka, Niemieryczew

Edward Mikulski

 

Huta Partacka 1a

515-090-517

1. Dorota Stefańska-Dudzińska

2.  Rafał Szmigielski

3.  Marzena Dębska

10.

KAMION

Kamion

Wiktor Szymański

 

Kamion 10

831-06-90 grzeczn.

1. Anna Sobczak-Castelli

2. Michał Antosik

3.  Anna Bujanowicz

11.

KARNICE

Karnice

Dariusz  Rasztawicki

 

Karnice 28

831 95 54

1. Beata Szeliga

2.  Marlena Rasztawicka

3.  Kazimierz Krejner

12.

KORABIEWICE

Korabiewice

Krystyna Zarębska

 

Korabiewice 41

831-95-65

1.  Andrzej Kociszewski

2.  Józef Magierski

3.  Marcin Koźbiał

13.

MAŁE DŁUGOKĄTY

Długokąty, nr.42-83, Budy Zakl, nr 84-88

Ryszard Gwardecki

 

Długokąty 55

831-83-35

1.  Ewa Suwińska

2.  Marek Kałamański

3.  Ewelina Rutkowska

14.

MICHAŁÓW

Michałów

Krystyna Jędrzejewska

 

Michałów 32

831-85-73

1.  Wiesław Wójcicki

2.  Sławomir Wysocki

3.  Ewa Rutkowska

15.

MROZY

Mrozy

Zbigniew Brzezicki

 

Mrozy ul. Wspólna 47

601-396-255

1.  Wanda Skibińska

2.  Maria Fijałkowska

16.

NOWA HUTA

Nowa Huta Stara Huta

Honorata Pawlak

 

Nowa Huta 8

831-82-46

1.  Jan Brejnak

2.  Jan Kowalski

3.Tomasz Kowalski

 

17.

PUSZCZA MARIAŃSKA

Puszcza Mar, Olszanka,

Teresa Cios

 

Puszcza Mariańska

ul. Króla Jana Sobieskiego 4

831-82-39

1. Jadwiga Rucińska

2. Elżbieta Kosińska

3. Tomasz Gnieszawa-Słodkowski

 

 

18.

RADZIWIŁŁÓW

Radziwiłłów

Henryka Gawart

 

Ul. Mazowiecka 36

Radziwiłłów

831-05-85

1. Krzysztof Boryna

2. Arkadiusz Borowski

3.Ryszard Jaworski

19.

SAPY

Sapy, Emilianów

Barbara Kaniewska

 

Emilianów 9

831-07-95

1. Wojciech Zackiewicz

2. Stanisław Kaniewski

3. Joanna Krakowiak

20.

STARY KAROLINÓW

Stary Karolinów, Nowy Karolinów, Wincentów

Maria

Kwiatkowska

 

Wincentów 21

831-86-65

1.  Małgorzata Kamińska

2. Jacek Szuplewski

3. Janusz Puchała

21.

STARY ŁAJSZCZEW

Stary Łajszczew, Nowy Łajszczew, Budy Wolskie, Lisowola, Wycześniak

Jerzy Ładyński

 

Stary Łajszczew 3B

831-08-11

1. Mirosław Rosiński

2.  Wacław Seliga

3.Stefan Urbaniak

 

22.

 

STUDZIENIEC

 

Studzieniec, Żuków

 

Janina Matera

 

 

Studzieniec 14

 

832-82- 14, 601 888 336

 

1. Beata Jabłońska

2. Dariusz Więch

3. Adam Zaręba

23.

WALERIANY

Waleriany, Pniowe

Iwona Wach

 

Pniowe 20

602 478 514

1. Janusz Korzenecki

2. Małgorzata Opieka

3.Jolanta Chojecka

24.

ZATOR

Zator,     Wola Polska

Małgorzata Cebula

 

Zator 11 b

831-82-10   516 051 657

1.  Michał Ciszewski

2. Kazimierz Popek

3.  Katarzyna Niewczas

 

 

 
Odwiedziło nas już 43001912 osób.